3 Dahi – Levent Ünsal, Buket Dereoğlu, Aydoğan Temel, Bedia Ener, Kerem Kobanbay, Adem Türker, Aslı Kobanbay, Seda Gün, Taylan Atlıhan, Nur Subaşı (sesiyle) – Tiyatro Ak’la Kara ***

Adalet Sizsiniz – Rutkay Aziz ve Taner Barlas – Sabancı Kültür Merkezi **

Ahududu –  Alev Gökmen, Enise Akay, Can Mutluca, Murat Yazan, Nazan Özgür, Oğuzhan Polatkan, Pınar Güngör, Şerif İcaral –  Sakarya Üniversitesi Kültür Ve Kongre Merkezi **

Akıl Defteri – Eda Yılmaz Yener, Eren Oray – Adapazarı Kültür Merkezi ***

Aleksandır Telefonu Kaldır – Metin Uca – Profilo Kültür Merkezi *

Aşk Ölsün – Günay Karacaoğlu – Baba Sahne ***

Azizname – Emre Altuğ, Bülent Çolak, Zühtü Erkan, Pınar Gülkapan, Hande Kaptan, Berk Sezenler, Burak Şentürk ve Fatip Topçuoğlu – Trump Kültür ve Gösteri Merkezi ***

Barut Fıçısı – Erkan Can, Yıldıray Şahinler, Ruhi Sarı, Aşkın Şenol, Faruk Akgören, Aytek Önal, Rüya Önal ve Başak Gümülcineli –  Kadıköy Halk Eğitim Merkezi **

Bezirgan – Cem Davran, Erkan Can, Faruk Akgören, Bahtiyar Engin, Selin Yeninci, Aytek Önal, Simge Defne Çelik, Selim Can Yalçın, Salih Kırlı, Ali İl –  MOİ Sahne ****

Bir Baba Hamlet – Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu –  Sabancı Kültür Merkezi ****

Bir Delinin Hatıra Defteri – Genco Erkal – Sabancı Kültür Merkezi  ****

Bir Zamanlar Gazinoda – Haldun Dormen, Kerem Atabeyoğlu, Ruhsar Öcal, Almila Uluer, Caner Tör, Murat Terzi, Murat Buyruk, Cansel Şanlı, Ece Arlı, Başak Burcu Ceylan, Fatih Aslan – Sabancı Kültür Merkezi ***

Bütün Çılgınlar Sever Beni – Mert Fırat, Öznur Serçeler, Volkan Yosunlu – Moda Sahnesi **

Deli Kadın – Ayşen Gruda – Kadıköy Halk Eğitim Merkezi *****

Deliriyorum Ben Haberin Olsun – Güven Yapa, Uğur Mık, Caner Murat, Selçuk Timur , Kadriye Ilıkoba, Halil Umutlu, Hülya Öztürk, İrem Sökmen – Entropi Sahne ****

Eksiği Var Fazlası Yok – Serkan Atar, Fatoş Kabasakal, Ebru Kaymakçı, Osman Dursun, Erkan Çubuk, Ezgi İrem Mutlu, Mehmet Coşkundeniz – Trump Kültür ve Gösteri Merkezi ***

En Kısa Gecenin Rüyası – Timur Acar, Didem Balçın, Onur Ünsal, Mert Fırat, Beyza Şekerci, Melis Birkan, Murat Tüzün, Volkan Yosunlu, Ezgi Coşkun, Caner Erdem, Mert Şişmanlar, Hasan Demirtaş, Alper Baytekin, Çağlar Yalçınkaya – Moda Sahnesi ***

Ferhangi Şeyler – Ferhan Şensoy – Sabancı Kültür Merkezi ****

Fırtına – Hüseyin Avni Danyal, Ziver Armağan Açıl, Mürsel Yaylalı,  Gürsu Gür, Zeynep Tuğçe Bayat, Selen Şeşen, Münircan Cindoruk, Yaşar Bayram Gül, İnanç Koçak, Kaan Songün ve Ertürk Erkek – Moda Sahnesi **

Frankenstein – Cansel Elçin, Deniz Uğur, Yılmaz Gruda, Engin Gürmen, Merve Erdoğan, Batuhan Pamukçu, Ömür Kayakırılmaz, Burcu Görek, Ozan Akif Serman, Nalan Deliormanlı, Şahin Adıgüzel, Feride Ceyda Elkaya, Ali Keçeli ve Kerem Alışık – Sakarya Üniversitesi Kültür Ve Kongre Merkezi ****

Görçek – Sunay Akın – Sabancı Kültür Merkezi  ****

Hak – Eylem Tanrıver Varlı, Zuhal Gencer Erkaya, Senem Akman – Süleyman Demirel Kültür Merkezi **

Haydi Karına Koş – Nevzat Hakan Dönmez, Devrim Akkaya, Gerçek Özkök Yağcı, Gülay Toprak, Gürol Tonbul, Murat Çobangil, Ali Ulvi Hünkar, Atacan Öztekin – Adapazarı Kültür Merkezi  ***

İki Bekar – Emre Kınay, Evrim Alasya – Duru Tiyatro ****

İntiharın Genel Provası – Erdem Akakçe, Fatih Koyunoğlu , Kadir Çermik, Selen Öztürk – Kadıköy Halk Eğitim Merkezi  ***

Joko’nun Doğum Günü – Tolga İskit, Ayşe Tunaboylu, Cenk Dost Verdi, Efe Ünal, Merve Dağlı, Yasemin Ertorun, Burak Üzen ve Sercan Dede – Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi ***

Kenardakiler – Barış Yalçınsoy,Ceren Taşçı, Nebahat Dağlı, Neslihan Aker, Şakir Güler ve Yezdan Kayacan – Adapazarı Kültür Merkezi ***

Kırkından Sonra – Ayşen Gruda, Mahmut Gökgöz, Ahmet Taşdemir, Özge Ünlü, Tezcanonur Hanpa – Trump Kültür ve Gösteri Merkezi *****

Kundakçı – Tuna Kırlı, Devrim Özder Akın, Muharrem Özcan, Tuğba Çom Makar, Tuğçe Karaoğlan, Evren Erler, Gözde Kırgız, Timuçin Başgül, Mithat Oza, Küren, Serkan Ilgaz  ve Sedat Bilenler – Oyun Atölyesi **

Kürklü Venüs –  Pervin Bağdat, Ersin Umut Güler – Oyun Atölyesi ***

Metot – Mustafa Kırantepe, Sarp Aydınoğlu, Serkan Keskin, Sezin Bozacı – Oyun Atölyesi ****

Nereye de Gidiyor Lan Bu Gemi? – Ferhan Şensoy, Ali Çatalbaş, Serap Günaydın, Pınar Alsan, Elif Durdu, Müjgan Ferhan Şensoy ve Derya Şensoy – Kadıköy Halk Eğitim Merkezi ***

Notre Dame Quasimodo Müzikali – Vural Bingöl, Elif Arpaci, Andrea Primavera, Erhan Yaman, Ali Kemal Aydin, Serhat Ozden, Ayca Ergun, İrge Merve İp, Nilufer Ömürlü, Dilek İlker, Tamer Aksu, Sibel Kuşi, Göker Yıldız – Sabancı Kültür Merkezi *

Öküz – Hakan Karsak, Kanbolat Görkem Arslan, İpek Erdem, Bülent Düzgünoğlu – Trump Kültür ve Gösteri Merkezi **

Pencere – Esra Bezen Bilgin, Haluk Bilginer, Kürşat Demir – Oyun Atölyesi ***

Sadece Diktatör – Barış Atay – Kadıköy Emek Tiyatrosu ****

Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin – Ayfer Dönmez, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Melis Öz – Profilo Kültür Merkezi *****

Sevgiler Alıyorum Eskici – Ali Erdoğan, Cihat Bektaş – Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi *****

Seviyoruz ve Hiçbir Şey Bilmiyoruz – Sermet Yeşil, Berfu Öngören, İnan Ulaş Torun, Özlem Taş – Moda Sahnesi ***

Sevmekten Öldü Desinler –  Hamdi Alp, İbrahim Halaçoğlu, Meltem Yılmazkaya, Onur Berk Arslanoğlu, Pınar Yıldırım – Kadıköy E..K Tiyatrosu ****

Şimdi Sırası mı? – Tarık Şerbetçioğlu, Deniz Nida Şener, Seda Nuroğlu, Ezgi Altıkulaç, Gizem İnceoğlu, Cem Özoktay, Serhan Atak, Aydeniz Kurtuluş, Deniz Noyan, Doğanay Cireli, Dilara Büyükbayraktar, Yansı Deniz Özçelik – Adapazarı Kültür Merkezi **

Yetersiz Bakiye – Hakan Yılmaz, Hande Subaşı, Turgut Tunçalp, Eylül Öztürk – Adapazarı Kültür Merkezi ****

Yoldan Çıkan Oyun – Sarp Apak, Öner Erkan, Defne Koldaş, Pelin Ermiş, Haki Biçici, Baran Güler, Kubilay Çamlıdağ, Gökçen Gökçebağ – Zorlu PSM- Drama Sahnesi *****

Zaptiye – Tekin Temel , Hülya Şen , Deniz Arcak, Suat Güzey, Çetin Karakul , Duygu Baydur , Can Türkdoğan – Adapazarı Kültür Merkezi **